,  

Sprawiedliwości musi stać się zadość!

ImageTak brzmiały hasła na transparentach niesionych przez fanów zmarłego Michaela Jacksona, kiedy prowadzono Conrada Murray'a przed sąd.


Dwa dni temu w Los Angeles w budynku odbyła sie pierwsza rozprawa rozprawa kardiochirurga dr Conrada Murraya , który usłyszał zarzuty nieumyślnego zabójstwa. On sam nie przyznał się do zabójstwa.

Gdy Murray wchodził do budynku sądu otoczony policjantami, słyszał słowa morderca, które rzucali w jego kierunku fani Michaela Jacksona. On sam szedł dumnie i pewny siebie. Na sobie miał elegancki garnitur i zero zdenerwowania.

Conrad Murray przed sędzią Keithem L. Schwartzem oświadczył, że jest niewinny zarzucanych mu czynów. Rozprawa była krótka. Sędzia domagał się 75 tysięcy dolarów kaucji za możliwość odpowiadania za popełniony czy z wolnej stopy. Zanim wpłyną pieniądze na konto sądu, Murray pozostanie za kratkami.

Decyzja sądu była szokiem dla rodziny Jacksonów. Taka sytuacja była jeszcze jedną okazją by cała rodzinka pozowała do zdjęć. Oni wykorzystają każdą sytuację by było o nich głośno. Jeśli sąd uzna kardiochirurga winnym śmierci Jacksona, może on spędzić za kratkami najwyżej 4 lata. Lekarz cały czas twierdzi, że podał królowi popu tak silne leki, bo ten sam go o to prosił.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.