Siostra Mariah Carey rozbiera się przed kamerką internetową

Wszystko to robi z biedy!

Mariah Carey obecnie jest zajęta urządzaniem pokoi dla swoich nienarodzonych jeszcze dzieci. Ściany mają być wysadzane kością słoniową i 18 karatowym złotem. Tym czasem jej siostra rozbiera się przed kamerką internetową, by zarobić na jedzenie i studia.

Alison Carey Scott zgłosiła się do prasy, by opowiedzieć swoją historię. Chce by ktoś ją zauważył , chce też znaleźć sponsora. Była dwukrotnie aresztowana za prostytucję, i chociaż od dwóch lat nie ćpa, jest nosicielką HIV.

Chciałby rozpocząć nowe życie, jednak nie ma pieniędzy .

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo potrzebuję pieniędzy. Nie mam na jedzenie! Dorabiam sobie w seks telefonie . Godzina moich jęków kosztuje 250 dolarów. Nie uprawiam jednak seksu za pieniądze! Skończyłam z tym. Czasem rozbieram się i masturbuję przed kamerą internetową

Żałuję, że muszę zarabiać w ten sposób, ale nie mam wyboru. Prosiłam rodzinę o pomoc, ale mnie zignorowali! To przykre, bo ja naprawdę się staram. Od 14 miesięcy jestem czysta, chodzę na terapię i do klubu AA. Zapisałam się na studia, by zdobyć lepszą pracę. To jednak kosztuje…  Powiem otwarcie , szukam sponsora. Byłam na dnie i nie chcę tam wrócić. Bez pomocy finansowej, nie poradzę sobie – twierdzi siostra Mariah.

Mariah Carey nie udzieliła komentarza w sprawie

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.