,  

Sex z kobietą jej za mało

ImageCzy związek Lindsay i Samanthy ma się ku końcowi? Coraz częściej czytamy o rozstaniu się pań.


Tak jeszcze nie dawno odpowiadała Lilo na maile jakie dostawała od wielbicieli z zapytaniem czy jeszcze jest ze swoją dziewczyną.

Dostaję dużo e-maili z pytaniem o moje relacje z Sam. Wyjaśniam to dla świętego spokoju: Samantha Ronson i ja NIE ZERWAYMY! Jesteśmy ze sobą bardzo blisko i to uczucie jest silne oraz trwałe.

 

Jeden ze znajomych jednak mówi co innego i opowiada o prywatnej rozmowie z Lindsay.

Powiedziała mi, że jej życie seksualne z Sam zaczyna ją nudzić. Sztuczne penisy, wibratory i penetracje językiem, już jej nie wystarczają. Oddalają się od siebie i coraz rzadziej uprawiają seks. Powiedziała też: robiłyśmy już wszystko, co dwie dziewczyny mogą ze sobą robić w łóżku, a mimo to nadal jestem niezaspokojona seksualnie. To mnie zaczyna irytować i o niczym tak teraz nie marzę, jak o dobrym facecie w moim łóżku. Myślę, że ich rozstanie to tylko kwestia czasu. Lindsay nigdy nie potrafiła długo wytrzymać bez dobrego seksu.

Ciekawa wrażeń seksualnych z kobietą, przekonała jak jest i jednak stwierdziła, że seks z facetem nie da się porównać do seksu z kobietą. Jest o niebo lepszy.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.