,  

Selena i Justin są tylko przyjaciółmi?

Młoda piosenkarka wygadała się… Menadżerka jest na nią wściekła!

Selena Gomez podczas wywiadu rozmarzyła się i powiedziała kilka rzeczy, których nie powinna mówić. W efekcie dowiedzieliśmy się m.in., że Justin jest tylko jej przyjacielem. Gdy dziennikarka zapytała się, której piosenki Biebera nie lubi najbardziej, odpowiedziała:

Nie wiem, czy byłabym dobrą przyjaciółką, gdybym to powiedziała. Nie ma chyba takiej piosenki.

To nie jedyna wtopa Seleny. Gdy dziennikarka zadała jej pytanie, która piosenka Justina jest jej ulubioną, Selena odparła:

To zmienia się praktycznie codziennie. Obecnie to są chyba „Up” i „Never Let You Go”.

Cóż… Selena Gomez nie wykazała się zbyt dużą znajomością dyskografii swojego „ukochanego”, Justina Biebera.

Menadżerką Seleny jest jej mama – ponoć po wywiadzie Selena dostała burę od całej swojej ekipy, a w szczególności już od menadżerki ;).

Krzysiek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Selena i Justin są tylko przyjaciółmi?

 • Paulla

  Moim zdaniem to co powiedziała Selena to wszystko to jedna wielka ściema … No chyba że pocałunki z Justinem były dla popisu !!!!

 • klaudia raccccccck*

  o boż e mój justin jest z sel ?
  fuj a to ja miałam być ja miiałam mu rb lo**a

 • Taa najmądżejszaaa

  Tsyyyy . Nie , nie wieżee żee wy wszyscyy myslicie ze oni sie na serio kochaja . Nie wydaje wam sie to podejżane . Selena ma film , nową piosenkę a justin , piosenka nowe nagrania . Obaj nie byli dawnnoo w świecie celebrytów więc ich menadżerowie zrobili z nich miłośc . Przezciesz oni sa razem żeby na sb uwagee zwruciv . I jak widac udało im sie bo teraz tylko o tej niby ciązy młodziesz gada i o tym żee są razemm i o wakcjachh i o innych sprawachh . Żall . Teraz sie rostali bo już maja sławę . Ma sie tenn muzg
  Noo bo po co Spe rma miaął by byc z chłopakiem o 3 lataa młodszym i niższym od niej . A tak go wyzywała od bab i dziecii , a teraz niby razem . Ona mogła meic każdego gn oja na jedną noc ,żalll

You must be logged in to post a comment.