Seks z kobietami jest o wiele przyjemniejszy

 Kariera Lindsay Lohan się kończy, liczne awantury, pobicie stewardesy spowodowały, że aktorka straciła udziały w produkcjach a nowe propozycje znikąd się nie pojawiają.


Miała kilka sesji zdjęciowych, w których nawet całkiem dobrze wyszła ale na tym się skończyło. Jej nazwisko tylko powoduje, że jeszcze się o niej czyta w mediach.
Obecnie na rynek show-biznesu weszła jej młodsza siostra. Już ma kilka sesji zdjęciowych za sobą a jedną nawet Wam pokazaliśmy.

 A jak przystało na starszą siostrę, Lindsay zaczęła poświęcać więcej czasu i udzielać rad Ali w sprawie facetów. Lilo zapewne jest ekspertką w tych sprawach, w końcu przespała niemalże z połową członków show-biznesu. Jednak jej romanse trafiały zaraz na pierwsze strony gazet a szczególnie ten z kobieta.

Lindsay wie, że Ali staje się młodą kobietą, a faceci bardzo się nią interesują. Na dodatek jest bogata i sławna. To już trzy powody, aby ją uwieść i wykorzystać –  donosi informator InTouch. Dlatego chce dać siostrze kilka rad w sprawie związków. Przekonywała ją nawet, że seks z kobietami jest o wiele przyjemniejszy.

Czy chce podobnego losu dla swojej siostry?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.