,  

SEAT sponsoruje europejskie tournee Shakiry

Hiszpańska marka Grupy VW sponsorem europejskiego tournee Shakiry„The Sun Comes Out”. Umowa wiąże młodzieńczą i sportową markę SEAT z utalentowaną i znaną na całym świecie kolumbijską piosenkarką. Tournee Shakiry to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na międzynarodowej scenie muzycznej.

SEAT i Shakira po raz kolejny łączą siły. Piosenkarka została ambasadorką SEAT-a – jednej z najbardziej energetyzujących europejskich marek, której sportowy charakter i młodzieńcze wzornictwo doskonale pasują do wizerunku supergwiazdy muzyki pop.

Tournee „The Sun Comes Out” sponsorowane przez SEAT-a rozpoczyna się 19 listopada w madryckim Pawilonie Sportu. Kolejne koncerty odbędą się 23 listopada w BEC Arena w Bilbao oraz 24 listopada w Palau Sant Jordi w Barcelonie. Terminy koncertów to jedne z ważniejszych dat w tegorocznym kalendarzu imprez.

W ramach pakietu promocyjnego hiszpański producent samochodów przygotował kampanię „Good Stuff” z modelem SEAT Ibiza i Shakirą w rolach głównych. Częścią kampanii są specjalne dodatkowe atrakcje dla członków Klubu SEAT-a, takie jak losowanie biletów na trzy koncerty w Hiszpanii oraz szansa na wygranie samochodu marki SEAT w wersji Good Stuff. Ponadto każdy może pobrać ścieżkę dźwiękową Good Stuff z facebooka (http://www.facebook.com/SEATGoodStuff ).

Współpraca SEAT-a i Shakiry wiąże hiszpańską markę z jedną z najbardziej cenionych wokalistek na świecie. Sponsorując tournee w 60. rocznicę powstania firmy, SEAT ponownie postanowił wykorzystać muzykę jako sposób na dotarcie do docelowych odbiorców swoich produktów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.