,  

Scjentolodzy pracują nad jej drugą ciążą!

ImageTom Cruise musi być bardzo zdeterminowany, gdyż wysłał żonę Katie Holmes  do specjalistów w swojej sekcie, by ci wbili jej do głowy, że powinna urodzić mu drugie dziecko.


Zanim urodzi się dziecko członkom sekty, do której należy Tom Cruise i jego żona Katie Holmes, muszą przejść  przez proces auditingu. Polega on na regularnym spotykaniu się z psychologiem wyznaczonym przez najwyższych hierarchów zgromadzenia w celu wyciszenia się. Katie już jest po dwóch takich spotkaniach. Pierwszy raz przeszła przed ślubem z Tomem Cruisem, drugi zanim  zaszła w ciążę z Suri. Teraz już po raz trzeci chodzi na spotkania.

Katie Holmes spędza u scjentologów po 5 godzin dziennie. Scjentolodzy twierdzą, że życie psychiczne dziecka zaczyna sie przed jego poczęciem . Matka zanim zajdzie w ciążę, powinna być wyciszona. Jeśli faktycznie aktorka  jest przygotowywana do zajśćia w ciąże, a wszystko jest możliwe, po tym jak Cruise niedawno powiedział, że chce mieć nawet 10 dzieci. Katie musi przechodzić horror u psychologa.

Może lepiej by od razu urodziła wieloraczki, inaczej kto wie jak skończy, jeśli sie nie uwolni od sowjego męża.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Scjentolodzy pracują nad jej drugą ciążą!

You must be logged in to post a comment.