Scarlett Johansson marzy o własnym burdelu !

 Scarlett Johansson wystąpiła w sesji zdjęciowej dla Harper's Bazaar.


Do sesji była ubrana w czerwoną suknię projektu Roberto Cavalli. Magazyn ukaże się w lutym 2009 a przy okazji aktorka udzieliła wywiadu magazynowi. W wywiadzie wyjaśniła plotki jakie krążyły od jakiegoś czasu i jej rzekomej ciąży.

Dochodziły mnie słuchy o tym, że jestem zaręczona, długo, długo przed tym zanim do tego doszło. Byłam również już kilka razy w ciąży. Nawet mówiono o sześcioraczkach. A to po prostu oznaczało, że jadłam za dużo rogalów albo innych rzeczy i zwyczajnie przytyłam.

 A co do zaręczyn, nic ją nie zdziwiło:

Nie była zaskoczona samymi zaręczynami, ale wiadomo, że każdy kto widzi pierścionek z pięknym brylantem, zwłaszcza kobieta, po prostu piszczy z zachwytu. Mówisz, że nie możesz w to uwierzyć, ale to nie prawda.

Powiedziała również, że małżeńskim obowiązkom poświeci dużo czasu, ale nie zamierza rezygnować ze swojej kariery aktorskiej.

Każdy aktor chce wystąpić w westernie. Prowadziłabym dom publiczny albo coś innego. Ja po prostu gram to co mi jest proponowane. Wiele osób chciałoby zobaczyć mnie ściśniętą gorsetem, więc może teraz właśnie nadarzy się taka okazja.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.