Samotna Lily

Lily Alle, brytyjska piosenkarka, do niedawna była bardzo szczęśliwa. Spotykała się z Edem Simonsem z The Chemical Brothers. Wkrótce potem okazało się, że para spodziewa się dziecka. Lily, która do tej pory znana ze swojego imprezowego trybu życia, postanowiła się ustatkować i założyć z Edem rodzinę. Kupiła apartament w Londynie, do którego miał wkrótce wprowadzić się Simons. Później wszystko zaczęło się psuć.


Lily i Ed wyjechali na Maledywy, chcieli zebrać siły na zostanie rodzicami. Niestety, zaraz po powrocie do Londynu Lily poroniła. Dla obojga to był szok, Lily chciała zostać matką. Dostała nawet propozycję
wypuszczenia własnej kolekcji ubrań dla ciężarnych młodych mam, ale odrzuciła ją, twierdząc, że nie chce promować macierzyństwa w tak młodym wielu. Minęło trochę czasu, zanim Lily wyszła z domu. Postanowiła, że za 2-3 miesiące znowu spróbuje zajść w ciążę.  Wtedy kolejny szok- Ed postanowił odejść. Stwierdził, że męczy go to cale zainteresowanie mediów i on tak nie może. Tylko, że to Lily miała pod sercem dziecko, które oboje stracili.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.