Rzuciła faceta dla muzyki

ImageLady GaGa nie uznaje miłości jak sama mówi, nie chce się wiązać i nie zależy jej na stałym związku.


A facetów wykorzystuje jedynie dla seksu.

Pierdolę całą tę miłość. Jak mam ochotę na seks, to idę z jakimś kolesiem do łóżka, a on ma zniknąć jeszcze przed świtem. Nie jestem zbyt emocjonalna, ale dobrze mi z tym – powiedziała w jednym z wywiadów.

Skąd takie podejście do płci przeciwnej? Jak się okazuje Lady GaGa była kiedyś zakochana ale przyszedł dzień, w którym musiała wybrać albo miłość albo kariera. Wybrała to drugie.

Byłam zakochana tylko raz. On nie chciał bym pracowała w show-biznesie. Wolał bym została w domu , więc odeszłam. Miałam złamane serce i bardzo cierpiałam, ale zrozumiałam, że muzyka jest moją jedyną miłością.

Muzyka nigdy nie powie mi pewnego ranka w łóżku, że już mnie nie kocha. Przyznaję, że mam problem z odrzuceniem. Boję się tego i dlatego nigdy więcej nie zaryzykuję i nie zaangażuję się uczuciowo – powiedziała artystka.

A mając 40 lat przypomni sobie, że chce mieć dziecko . Zapłodni się sztucznie czy też zacznie szukać ojca dla swojego dziecka. Będzie to jednorazowy wyskok, czy tez w końcu zwiąże się z kimś? A może okaż się , że niestety na macierzyństwo u niej będzie za późno.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.