,  

Russell Brand i Katy Perry są parą!

  Brytyjski komik i ładna piosenkarką parą? Szok, ale to prawda.


Russell Brand to znany brytyjski komik, który zmienia częściej laski niż majtki. Miał romans między innymi z Britney Spears, gdy ta zaczęła wracać na scenę. Teraz udało mu się wyrwać nie byle kogo a samą Katy Perry, która jeszcze niedawno mówiła, że nie sypia z byle kim, czyzby zmieniła zdanie?

Katy i Russell poznali się na rozdania nagród MTV w zeszłym roku, ale dopiero w tym roku zaczęło między nimi iskrzyć. Oboje na swoich blogach opisują o swoim szczęściu. Piosenkarka zachwyciła się dorobkiem jaki ma jej kochany, on wysyła jej wiersze ona odpłaca mu zdjęciami swojego biustu.

Katy wie o jego sławie złego chłopca, ale nie jest w stanie mu się oprzeć. Efekt zauroczenia pogłębia poezja, którą Russell jej dedykuje. Raz poprosił ją o odpowiedź wierszem, na co ta wysłała mu zdjęcie piersi z podpisem "poezja"
– opisuje jeden z brytyjskich tabloidów.

Oboje już zaliczyli wycieczkę na Tajlandię i chcą by ich związek utrzymał się w tajemnicy, ale jak ma się utrzymać , kiedy paprazzi przyłapali Katy jak wymyka się nad ranem od Russella?VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.