,  

Rozrzutna Katie Holmes

ImageKatie Holmes bardzo lubi wydawać pieniądze. Jedynie przez ostatnie pół roku zostawiła w sklepach 14 milionów dolarów.


Wszystkie pieniądze pochodziły z konta Toma Cruisa. To było w czasie, kiedy próbowała żyć samodzielnie. Uciekła od męża, popadła w depresje i zaczęła wydawać pieniądze.
Katie ubiera się tylko w markowych sklepach. Najtańsze buty kosztowały 500 dolarów. Za drobne przekąski w restauracjach potrafi zapłacić kilkaset dolarów. 
Opiekunki do dzieci zarobiły łącznie 14000 dolarów, a i tak spędzają z małą tylko trzy godziny dziennie – donosi gazeta Page Six. Dziewczynka ubierana jest w najlepszych sklepach. Mama i córka ubierają się u tych samych projektantów, a Suri często nosi kopie strojów dorosłych kobiet.

Na zdjęciach nie widać zbytnio by aż tak szykownie Katie się  ubierała.

Ale za to Tom wydał 60 mln dolarów w dobrej wierze. Aż trudno w to uwierzyć. W Nowym Orleanie wybudował mieszkania dla osób poszkodowanych podczas tajfunów, jakie nawiedzały ten rejon. Pewnie ktoś by pomyślał, że wybudował i na tym się skończyło, ale nie. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w bardzo luksusowe meble, urządzenia.

To piękny gest.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.