,  

Rodzinne zdjęcia Michaela Jacksona (video)

 Wiele szumu wokół Omera Bhatti wywołały media, jako by chłopiec a właściwie młody mężczyzna był najstarszym synem Michaela Jacksona.


Omer Bhatti, 25 letni mężczyzna, miał być owocem jednej przespanej nocy Michaela Jacksona z fanką z Norwegii. Sam chłopak zaprzecza o związku rodzinnym ze zmarłym piosenkarzem.  Jednak uczestnictwo Omera we wszystkich najważniejszych uroczystościach rodzinnych daje do myślenia i budzi ogromne wątpliwości. Chłopak w domu Michaela był traktowany jak członek rodziny, dostawał perezenty podczas najważniejszych świąt. Michael robił mu zdjęcia i nakręcał filmy rodzinne tak jakby był jednak jego synem.

Patrząc na zdjęcia  jakie ostatnio pojawiają się w sieci, można  by wnioskować że Bhatti  był oczkiem w głowie Jacksona. Omer zajmuje miejsca przy stole na równi z pozostałymi dziećmi. Chociażby podczas urodzin Michaela Princa I. Poza tym , gdy Omer miał 13 lat jego podobieństwo do Michaela jest bardzo duże. Joe Jackson, ojciec piosenkarza powiedział, że wiedział o istnieniu jeszcze jednego dziecka i wie, ze to właśnie Omer jest nim. Chociaż słowom akurat tego człowieka nie należałoby wierzyć.

Jednakowo ubrani, jednakowo tańczyli, uderzające podobieństwo. Omer był nawet nazywany mały Michael.

Popatrzcie na film, w pewnej chwili Michael woła:

Pia chodź mu pomóc. Spójrz na to co on dostał w prezencie. Potrzebujemy fotografa.

{youtube}zabvEeCSg60{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Rodzinne zdjęcia Michaela Jacksona (video)

You must be logged in to post a comment.