, ,  

Rodzina pozwie lekarza za śmierć Michaela Jacksona?

ImageCzy rodzina pozwie Conrada Murray'a do sądu i oskarży go o śmierć Michaela Jacksona? Chyba im się nie opłaca.


Jak się okazuje Jacksonowie mogą pozwać z powództwa cywilnego osobistego lekarza Michaela, Conrada Murraya do sądu i oskarżyć go o utratę członka rodziny, który miał zarobić na rodzinę. Póki Michael żył  miał długi a jego rodzinie nie żyło się najlepiej. Po śmierci jednak długi już chyba zniknęły a konta członków rodziny napełniają się.

Dlatego gdy zostanie złożony pozew do sądu, ten może być natychmiast oddalony. Kalifornijskie prawo mówi, że rodzina mogłaby pozwać wszystkie osoby oskarżone o śmierć Michaela . Podstawą oskarżenia miały by być straty finansowe, jakie poniosła rodzina. Dziś rodzina ma jednak same zyski. Odszkodowanie za utratę bliskiej osoby też by im się nie opłacało. Taka kwota to zaledwie  250 tysięcy dolarów a zyski jakie mają po śmierci Jacko są  dużo wyższe.

Murray już powienien się cieszyć, jeden problem ma z głowy.Wyjdzie jeszcze na to, że lekarzowi zaczną składać hołd . W końcu doprowadził do tego, że konta bankowe Jacksonów napełniają się i to nie małymi kwotami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.