,  

Rodzina bije się o majątek Michaela Jacksona!

ImagePrędzej czy później musiało do tego dojść, rodzina Jacksonów bije się o majątek Michaela!


Nikt z rodziny Jacksonów nie zgadza się z testamentem jaki zostawił Michael. Chcą wejść na drogę sądową i unieważnić testament. Każdy z nich twierdzi ,, że to właśnie jemu się należy majątek po piosenkarzu, nawet matka Katherine do której Michael miał największe zaufanie i której zostawił dzieci pod opiekę. Do tej zwariowanej rodzinki dołączyła jeszcze była żona Jacksona Debbie Rowe. Tej jakby ciągle było mało.

W miniony piątek przedstawiciele Katharine Jackson złożyli papiery w sądzie z żądaniem zakwestionowania wykonawców testamentu Michaela. Katherine zatrudniła dwóch bardzo znanych prawników, którzy specjalizują się w podważaniu ostatniej woli zmarłych, są to Londell Mcmillan oraz Burt Levitch.

Matka Jaco chce prawnego odwołania wykonawców testamentu, podważenia części zawartych w nim punktów, jednocześnie nie rezygnując z pieniędzy, jakie przepisał jej syn.

W testamencie jest jeden zapis, kto kolwiek będzie chciał podważyć jego wolę, zostaje automatycznie wyeliminowany z niego i nie dostanie ani dolara. Reprezentujący Katherine prawnicy zamierzają jednak z jakiegoś powodu zaryzykować i stworzyć precedens, który pozwoli zanegować jedynie cześć zapisów, a nie cały dokument. Według woli Michaela, ona ma otrzymać aż 40 % jego majątku i opiekę nad dziećmi, dlaczego chce tak bardzo ryzykować?

Media spekulują, że całą sprawą kierują dzieci Katherine, które otrzymają cokolwiek ale dopiero po jej śierci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.