Rita Ora zrobiła karierę przez łóżko?

Tak twierdzi jedna z piosenkarek

Rita Ora  młodziutka piosenkarka , która w show-biznesie pojawiła się kilka lat temu, bardzo szybko stała się sławna. Jade Ewen z zespołu Sugababes twierdzi, że Rita zrobiła karierę przez łóżko. Okazuje się,że piosenkarka qw 2009 roku zrezygnowała z udziału w konkursie Erowizji, bo to zniszczyło by jej karierę.

Gdybym nie zrezygnowała moim największym osiągnięciem byłby udział w jakimś głupim reality show o skokach do wody – wyznała Ora. Słowa były skierowane do Jade Ewen, która szybko odpowiedziała.

Łatwo jest drwić z innych, kiedy odniosło się sukces. Eurowizja i Splash? Jestem z nich dumna. Niektórzy wolą zrobić karierę przez łóżko, inni mają godność – napisała na Twitterze gwiazda Sugababes.

Rob Kardashian twierdzi, że Rita zdradziła go z 20 facetami.

Jeżeli kobieta zdradzi cię z jednym facetem, to można jeszcze z tym żyć. Ludzie popełniają błędy, uwierz mi. Wybaczałem wiele razy. Ale kiedy kobieta poniża się i sypia z 20 facetami, będąc jednocześnie w związku z wiernym chłopakiem… Ja po prostu nie rozumiem, jak kobieta może robić coś takiego swojemu ciału?… I kiedy znajduje na to czas, robiąc karierę? Ciekawe z iloma facetami prześpi się teraz, kiedy nie jesteśmy już razem? – wyznał Rob po rozstaniu.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.