,  

Rihanna wróci do Chrisa?!

ImageDwa tygodnie temu była ciężko pobita a dziś wydzwania do swojego oprawcy !


Rihanna obchodziła ostatnio 21 urodziny, spędziła je samotnie. Samotnie znaczy bez Chrisa ale w otoczeniu najbliższych przyjaciół.  Lecz dzień ten nie obył się bez wspomnień.

Ledwo zdmuchnęła świeczki na torcie zadzwonił telefon a w nim … Chris Brown.

Zadzwonił do niej i złożył życzenia z okazji urodzin – powiedział dziennikarzom jeden z gości. Zorientował się, w jak tragicznej sytuacji się znajduje i obecnie robi wszystko, aby się jej przypodobać. Wystarczyłoby przecież jedno słowo Rihanny wypowiedziane publicznie, a byłby skończony. Niestety, ona mu stopniowo ulega.

Prócz telefonu Chris obsypał ją prezentami, wysłał jej diamentową bransoletkę, naszyjnik, kolczyki i bukiet egzotycznych kwiatów sprowadzonych z rodzinnej wyspy Rihanny. Przyjaciele gwiazdy byli przerażeni jej zachowaniem. Zamiast odłożyć słuchawkę, długo rozmawiała z Chrisem i przez cały czas się uśmiechała.

Teraz jak donosi The National Enquirer, piosenkarka nie tylko dzwoni regularnie do Chrisa Browna, ale już zdążyła mu wybaczyć i chce do niego wrócić!

Dzwoniła do niego i ustalili, że po rozwiązaniu prawnych problemów znowu będą razem – donosi magazyn.  Już raz, w tajemnicy, spotkali się ze sobą. Teraz planują kolejne spotkania poza Los Angeles. Wszyscy radzą jej żeby trzymała się z dala od Chrisa Browna i skoncentrowała się na swojej karierze, ale nie chce słuchać. Postawiła sprawę jasno: chce z nim być – dodaje źródło NE. – Obydwoje czują się źle z tym co się wydarzyło. Każde ma wrażenie, że zawiniło.

Pewnie wróci , jak długo wytrzyma z nim? Do następnego pobicia, aby nie ostatniego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.