,  

Rihanna wciąż kocha Chrisa Browna

Piosenkarka ma nadzieję, że do siebie wrócą

Rihanna w ostatnim wywiadzie u Oprah Winfrey, wyznała, że nadal kocha Chrisa Browna, że jest jej miłością życia i , że wybaczyła mu pobicie. Piosenkarka ma nadzieję, że będą jeszcze razem.

R: Ponownie pracujemy nad naszą przyjaźnią. Teraz jesteśmy bardzo blisko. Ponownie sobie zaufaliśmy. Kochamy się i prawdopodobnie zawsze tak będzie. Tego się nie da zmienić. Jeżeli kiedykolwiek kochałeś, to wiesz, że tego nie da się po prostu wyłączyć.

Będziecie razem?

R: On ma dziewczynę. Ja jestem singielką i jesteśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi. To nie jest łatwe.

Widząc Chrisa…?

R: Wciąż go kocham. Mój żołądek robi fikołki, a ja muszę zachować pokerową twarz i nie pozwolić ponieść się emocjom. Muszę to w sobie tłumić, opanować się i tłumaczyć sobie, że jest jak jest. Trzeba rozumieć i radzić sobie z tymi uczuciami, bo łatwo w takiej sytuacji popełnić błąd.

Czy nadal kochasz Chrisa?

R: Tak, absolutnie. On jest miłością mojego życia i wiem, że on czuje to samo. Byliśmy bardzo młodzi, spontaniczni i szaleni. Nasz związek rozwinął się w błyskawicznym tempie i przez to zapomnieliśmy o nas samych. Ja naprawdę go kocham i cieszę się, że między nami jest teraz spokojnie. Chcę by był szczęśliwy, by nie czuł się samotny. Zależy mi na nim.

Przebaczyłaś mu?

R: Myślałam, że go nienawidzę, ale zrozumiałam, że wciąż się kochamy. Nasze uczucie zostało nadszarpnięte, ale to da się naprawić. Nienawiść to złe i toksyczne uczucie. Musiałam mu wybaczyć,  bo w głębi serca wciąż mi na nim zależało. Kiedy wybaczyłam, wszystko się zmieniło i mogłam dalej żyć.

Myślicie, że się zejdą? Chris jest obecnie w związku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.