,  

Rihanna uzależniona od Chrisa, tak powiedział jej ojciec

ImageOjciec Rihanny nie zawsze wspierał swoją córkę, jego uzależnienie od alkoholu i narkotyków dało piosenkarce we znaki swojego czasu.


Wszystko się zmieniło, gdy Rihanna stała się samodzielna. Wtedy Ronald Fenty zdołał uporać się ze swoimi uzależnieniami i stał się częścią życia swojej córki. Ojciec wspierał piosenkarkę od chwili pobicia przez Chrisa. To on odebrał skatowaną córkę z komisariatu i chronił ją przed dziennikarzami. Rodzice nie są zachwyceni, że Rihanna wybaczyła Chrisowi. Ojciec miał przez chwilę ochotę pobić go. Ale najważniejsze jest jej szczęście i jeżeli jest jej wolą by być z Brownem oni się godzą na to i będą ją wspierać.

Kocham moją córkę bez względu na to, jaką obierze drogę – powiedział dziennikarzom ojciec gwiazdy. Będę ją wspierał w każdej sytuacji życiowej. Sam byłem na dnie, uzależniony od narkotyków. Ona jest teraz uzależniona od Chrisa. Mam nadzieję, że niebawem znów ją zobaczę i będę mógł z nią porozmawiać na temat tego związku. Kontaktowaliśmy się ostatnio przez telefon i twierdziła, że wszystko ponownie się układa.

Nie wesoła sytuacja. Jeśli ten związek nawet się utrzyma, jak będą wyglądały chociaż święta w rodzinnym gronie? Będąc rodzicem pobitej dziewczyny, czy wpuścilibyście jej oprawcę do domu i zasiedli przy wspólnym stole?

foto/People

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.