Rihanna ukradła pomysł na wizerunek!

 Nawet gdy się jest wielką artystką  nie znaczy, że wszystko jej wolno.


Rihanna po swoim burzliwym rozstaniu z Brownem, ciągle zmienia swój wizerunek. Chce być oryginalna i zaskakiwać wszystkich. Jednak ostatnia jej fryzura zaskoczyła aż nadto. Mało jej okładka do najnowszego albumu tez narobiła zamieszania.

Zdjęcia promujące nową płytę Rated R, które Riri ostatnio zrobiła są bardzo podobne do fotek promocyjnych początkującej piosenkarki Evy Simons, które widnieją już od dwóch miesięcy. Obie artystki wyglądają bardzo podobnie, niemal jak bliźniaczki. Eva niedawno wpuściła na rynek swój pierwszy singiel nagrany wspólnie z Lady GaGą. Piosenka pod tytułem Silly Boy i zanim został do niej nakręcony teledysk, w internecie krążyła jako utwór Rihanny!

Eva ma wyjątkowego pecha. Miała oryginalny pomysł na swój wizerunek, który opierał się głównie na odważnej fryzurze. Niestety Rihanna jest póki co bardziej znana i to Evę wszyscy będą posądzali o kradzież wizerunku. W dodatku jej debiutancki singiel większość osób przypisuje Rihannie, bo przeciekł do internetu bez autora, a internauci rzekomo rozpoznali głos Rihanny i tak też go podpisywali – tłumaczy osoba współpracująca przy tworzeniu pierwszego krążka Evy.

A tu zdjęcia obu pań. Przypadek, że wyglądają niema tak samo?
 To zdjęcie Riri była zainspirowana inną osobą.


 Za to zdjęcie Paul Heyman oskarżył Rihannę o kradzież.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.