Rihanna nie rozbierze się na Sylwestra!

 A chodzi o jej skąpy strój w jakich występuje podczas koncertów. Ma być ubrana tradycyjnie, żadnego negliżu.


Rihanna ma wystąpić podczas Sylwestra w  Abu Dhabi. Jest tylko warunek, ma mieć na sobie tradycyjny strój, który nie będzie gorszył widzów.

Rihanna jest wściekła i wyrywa sobie włosy z głowy – chciała, aby to było bardzo ekscentryczne i prowokujące show. Seksowne ubrania nieodłącznie wiąża się z jej występami. Ale etykieta ubioru w Abu Dhabi wyklucza stroje odsłaniające ciało. Organizatorzy zamierzają dopilnować, czy strój Rihanny, w którym zamierza wystąpić na scenie, będzie odpowiedni
– donosi źródło.

Rihanna i jej koledzy z zespołu zamiast robić próby przed koncertem, szykują nowe stroje, takie by zadowoliły organizatorów w Abu Dhabi.

Kompletują nowe, skromne stroje i nanoszą zmiany w choreografii. Nie chcą nikogo obrazić pokazując zbyt wiele ciała. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest mnóstwo Muzułmanów, którzy mogliby się poczuć urażeni jej występem. Rihanna chce, aby obyło się bez kontrowersji, zwłaszcza teraz, kiedy wydała nową płytę – dodaje informator.

Wcześniej inne gwiazdy występujące w Emiratach Arabskich miały ten sam problem. Taki problem miała Gwen Stefani i Beyonce . Jaki kraj taki obyczaj.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.