Rihanna chodzi na terapię

ImageRihanna mimo bywania na imprezach i zmiany swojego wizerunku, jeszcze nie doszła do siebie po pobiciu przez Chrisa Browna.


Rihanna ukrywała się dłuższy czas przed ludźmi i mediami. Ostatnio jakby coś drgnęło, zaczęła się pokazywać. Niedawno jej rzecznik prasowy ogłosił wielki powrót piosenkarki na scenę . Jednak za bardzo się pospieszył. Piosenkarka nie umie powrócić do dawnego życia jeszcze, nie wiadomo czy w ogóle będzie na to gotowa .

Teraz po namowach przyjaciół i rodziny Rihanna zgodziła się wziąć udział w terapii z delfinami. Od jakiegoś czasu, Riri chodzi na taką terapię w Dubaju, gdzie pływa i bawi się z tymi pięknymi ssakami.

Najbardziej zaprzyjaźniła się z Alice – 14 letnim delfinem atlantyckim. Przebywanie w obecności tych zwierząt bardzo uspokaja i pomaga powrócić do wewnętrznej równowagi. Rihanna już zauważyła pierwsze efekty tej niekonwencjonalnej terapii – nareszcie przestała mieć koszmary. Jest na dobrej drodze do osiągnięcia całkowitego, wewnętrznego spokoju – donosi pracownik ośrodka.

Jedna sensowna decyzja od dłuższego czasu piosenkarki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.