,  

Rihanna będzie zeznawać pod przymusem !

ImageWiemy, że Rihanna wybaczyła Chrisowi, że ją pobił.


Wybaczyła to jeszcze nic, ale odwołała zeznania, które w znacznym stopniu by obciążyły muzyka . Mimo tego jest nadzieja, że Chris poniesie odpowiednią kare do swojego postępku.

Na początku minionego tygodnia, wyszła informacja, iż Rihanna wycofała zeznania, obciążające Browna. Teraz niestety będzie zmuszona przez policję do zeznań i pomocy im postawienia w stan oskarżenia jej kochasia.

Zrobi wszystko, czego będziemy od niej wymagać – powiedział prawnik piosenkarki Etra dla US Magazine. Jeżeli jej zeznania okażą się konieczne, zrobi to. Pragnie, aby sprawa zakończyła się szybko i bez żadnych większych skandali, których było już dość do tej pory. Chce wrócić do normalnego życia i kariery.

Trudno jest jakoś uwierzyć by miała jeszcze normalne życie, po tym co przeszła. Nam się wydaje, że duży wpływ na jej zeznania maja tu teraz jej fani. W końcu Rihanna ani nie jest ślepa ani głucha i widzi, że wszyscy chcą jej dobra i że budzi oburzenie choćby tym, że wybaczyła swojemu oprawcy. Wybaczać należy ale wrócić do niego?  To już szczyt wszystkiego.

Byłoby nie na miejscu czynić jakiekolwiek komentarze na temat ich związku, szczególnie ze względu delikatność sprawy – mówi prawnik piosenkarki. Rihanna dziękuje wszystkim fanom za miłość i wsparcie. Bardzo to docenia.

A jeśli pójdzie do sądu i zacznie zeznawać na korzyść Chrisa?

foto/US

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.