,  

Rihanna będzie zeznawać

ImageJuż w poniedziałek odbędzie się pierwsza rozprawa o pobicie przeciwko Chrisowi Brownowi.


ImageGdy pojawiło się zdjęcie Rihanny po pobiciu jej przez Browna, wszyscy nagle uczulili się na sprawy przemocy w domu.

Rihanna zniknęła na kilka tygodni, by leczyć rany te na ciele i te na umyśle. Jej płyty zaczęły się sprzedawać w bardzo dużych  ilościach. Ale zaraz pojawiły się informację, że Rihanna zamierza wrócić do swojego oprawcy. Nie chciała współpracować z policją, próbowała bronić Chrisa a nawet pomagała mu przejść rehabilitacje, po której miał stać się lepszym człowiekiem. Przyjaciele mówili , że ona wciąż kocha Browna co zdementowała jej prawniczka i powiedziała , że Rihanna nie zamierza uchylać się od zeznań.

Piosenkarka pokazuje się już publicznie, podróżuje, była również na 50 rocznicy ślubu swoich dziadków na Barbadosie. – Bardzo dobrze się czuje. Wraca do siebie. Jestem bardzo szczęśliwy z jej przyjazdu – powiedział w rozmowie z magazynem US ojciec piosenkarki, Ronald Fenty.

Już jutro odbędzie się pierwsza rozprawa przeciwko Chrisowi Brownowi. Za pobicie Rihanny grozi mu nawet 4 lata więzienia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.