Recepty były wypisywane też na jego syna!

ImageCo chwila wychodzą nowe fakty w związku ze śmiercią Michaela Jacksona.


Ostatnio pisaliśmy, że osobisty lekarz Michaela Jacksona, Conrad Murray przyznał się do podania piosenkarzowi śmiertelnego zastrzyku z Profanolu. Jednak nie tylko Murray jest pod obserwacją śledczych . Lekarzy, którzy wypisywali Michaelowi repety jest znacznie więcej, może być ich nawet dziesięciu a może być ich znacznie więcej!

ledczy próbują dotrzeć do wszystkich lekarzy, którzy leczyli Jacksona przez ostatnie lata. Chcą dotrzeć do tych, którzy przepisywali Jacko niebezpieczne medykamenty jak również ci którzy wypisywali recepty na podstawione nazwiska. Na razie policjanci ustalili 20 pseudonimów, jakimi posługiwał się Michale do wypisywania recept.

To niektóre z nich: Josephine Baker, Paul Farance, Bryan Singleton, Jimmy Nicholas, Blanca Nicholas, Roselyn Muhammad, Faheem Muhammad, Frank Tyson, Fernand Diaz, Peter Madonie i Kai Chase. Jednak to co najbardziej szokuje to to, że piosenkarz kazał tez wypisywać recepty na swojego najstarszego syna, Princea Michaela I.

Wczoraj popołudniu policja wkroczyła do domu Murray'a i dokładnie przeszukała go. Przeszukano również magazyny lekarza. Szukano przede wszystkim dokumentacji leczenia Jacksona, recept, plików komputerowych i wszystkich śladów, które mogą pomóc w wyjaśnieniu zgonu piosenkarza. Chodzą też pogłoski, że kilka pudeł z dokumentami zostało wcześniej wyniesionych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.