Raport z sekcji zwłok Jacksona!

 Są już pierwsze wyniki z raportu sekcji zwłok Michaela Jacksona. Wykryto Profanol i …


W organizmie Michaela Jacksona prócz już znanego nam Profanolu wykryto również Xanax. Xanax jest to środek antydepresyjny, zażywany w stanach lękowych.

Jednak Profanol jest główną przyczyną śmierci Michaela.  Mimo oficjalnego raportu z sekcji rodzina nie zgadza się z nim. Podczas przeszukiwania mieszkania Jacksona, znaleziono w szafie damską zakrwawioną bluzkę, co rzuca nowy ślad na prowadzone śledztwo.

To nie do zaakceptowania, że z domniemanego miejsca morderstwa nie zabrano takiego dowodu – powiedział prawnik Craig Silverman. Nie rozumiem, dlaczego ta bluzka nie miałaby być przedstawiona sędziemu.

Rzecznik prasowy policji nie ma pojęcia jak to się stało, że nie zabezpieczono takiego dowodu. Twierdzi, że bluzką mógł ktoś wycierać krew Jacko, jedyne pytanie jaką krew, po ukłuciu igłą nie ma aż tyle krwi, co na zabezpieczonej bluzce.

Matka Jacksona, Katherine zażądała trzeciej sekcji zwłok. Z wyników, które jej dotychczas dostarczono nic nie wynika. Trudno powiedzieć, czy dojdzie do kolejnych badań toksykologicznych, tym bardziej, że ciało piosenkarza jest już zabalsamowane.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.