,  

Raport z pobicia Rihanny, szczegóły

ImageNapastnik zatrzymał samochód i próbował wypchnąć ją z pojazdu… czytaj dalej.


Po ogłoszeniu wyroku za pobicie Rihanny, policja ujawniła protokół z przesłuchań ofiary. Z dokumentów tych wyszła na światło dziennie okrutna prawda. W raporcie można było przeczytać cały przebieg wydarzeń jakie miały miejsce tuż po rozdaniu nagród Grammy, z których Chris i Rihanna wracali.

Kiedy policjanci odebrali telefon od płaczącej kobiety zaraz pojechali na miejsce. Zastali płaczącą Rihannę. Powiedziała ona funkcjonariuszom, że pokłóciła się ze swoim chłopakiem i przedstawiła wydarzenia jakie miały miejsce w samochodzie.

Ofiara przyznała, że rozwścieczyła ją ta wymiana zdań, więc uderzyła obiema pięściami w deskę rozdzielczą – czytamy w ujawnionych dokumentach. Wtedy napastnik zatrzymał samochód i próbował wypchnąć ją z pojazdu. Nie udało mu się tylko dlatego, że miała zapięty pas bezpieczeństwa . Następnie mężczyzna wyciągnął ku niej prawą rękę, złapał ją za głowę i uderzał nią kilkakrotnie o szybę auta. Później uderzył ofiarę prawą ręką w lewą stronę twarzy i kontynuował jazdę. Prowadząc auto nie przestawał bić jej prawą ręką, podczas gdy lewą trzymał kierownicę.

Krew z twarzy zaczęła jej kapać na sukienkę i tapicerkę samochodu. czuła jak jej puchną wargi i brwi. Wtedy jeszcze usłyszała, że jak wrócą do domu, to Brown jej jeszcze wpier***li.  Riri próbowała dodzwonić się też do swojej asystentki, ta nie odebrała telefonu. Piosenkarka jednak udawała, że z nią rozmawia, mówiąć – Jadę już do domu, upewnij się, czy policjanci już tam są. Bała się, że Chris to co obiecał zrobi.

Właśnie zrobiłaś najgłupszą rzecz, jaką mogłaś – powiedział Brown po zakończeniu pozorowanej rozmowy telefonicznej. Teraz naprawdę cię zabiję! I znowu zaczął ją bić po twarzy, którą Rihanna próbowała osłaniać rękoma.

Gdy zatrzymał samochód, pobiegł od jej strony by ją dopaść. Rihanna wyskoczyła z samochodu, krzyczała , wołała o pomoc. Chris spanikował, zamiast kluczyków od samochodu , chwycił kilka płyt CD i zwiał.  Kiedy policja przyjechała, zastała piosenkarkę siedzącą na krawężniku w strasznym stanie, z zakrwawioną twarzą i innymi licznymi obrażeniami.

Za to wszystko Brown dostał 5 lat w zawiasach.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.