,  

Ranae zdradza sekrety związku (i seksu) z Mini Me!

Image

Jeśli masz wrażliwy żołądek-nie czytaj!


ImageRanae udzieliła wywiadu, w którym ze szczegółami odpowiedziała na pytania, które cisnęły się na usta wszystkim po ujawnieniu sex kasety z Mini Me- JAK ONI TO ROBILI???

Verne ma tylko 82 centymetry, Ranae jest od niego ponad 2 razy wyższa…

"Nigdy nie sądziłam, że będę spotykała się z kimś, kto ledwo sięga mi do ud. Jak tylko go poznałam, jego wzrost przestał mieć dla mnie znaczenie. Bardzo mi na nim  zależałam, dla niego przestałam nosić szpilki. Seks był zupełnie inny od wszystkiego, czego do tej pory doświadczyłam. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie wymagał od nas pewnych trików. Musiałam się schylić, żeby go przytulic… W grę wchodziła tylko pozycja misjonarska. Kiedy na mnie leżał, jego stopy dotykały moich kolan. Nie był to taki namiętny seks jak z facetem normalnego wzrostu, ale bardzo się starał. Nigdy nie używał kondomów, bo wszystkie były na niego za duże."

Ranae twierdzi, że Verne swoje braki nadrabiał techniką… Poznali się na imprezie w posiadłości Hefnera w Beverly Hills. Podszedł do niej i po prostu poprosił o telefon, Ranae twierdzi, że od samego początku coś zaiskrzyło.
Na pierwszą randkę zabrał ją do ekskluzywnej restauracji. Nie pozwolił trzymać się za rękę, bo nie chciał żeby inni sądzili, że to matka z małym synkiem…
eby mógł usiąść prz stole, obsługa przyniosła mu 3 grube książki telefoniczne
. Ranae była zauroczona jego oczami i manierami-Verne jeszcze się do niej nie dobierał. Grzecznie odwiózł ją do domu.
Pierwszy raz uprawiali sex 2 tygodnie potem u niego w domu. Ex Troyera była bardzo zdziwiona, że łóżko jest normalnych wymiarów. Bardzo się denerwowała, bo nie wiedziała jak to ma wyglądać. Verne wdrapał się na łóżko i zaczęła się akcja. Verne doszedł po 3 minutach. Potem chwilę odpoczął i był gotowy na kolejny raz. Ranae powiedziała, że w ciągu 20 minut kochali się "aż" 3 razy!
Kolejny raz był dopiero po miesiącu. Verne zaprosił ją do ekskluzywnego hotelu i tam właśnie powstała słynna kaseta. Ranae na początku nie chciała się zgodzić, ale czuła, że jest mu coś winna. Chwilę wcześniej mało nie utopiła go w wannie! Chciała go zaskoczyć i kiedy weszła do wanny, Verne się podtopił!
Na pierwszych 15 minutach Verne "zaspokaja" Ranae, a kolejne 45 to ich seks… Troyer podobno uwielbiał ją oglądać, najwyraźniej był to szczyt jego możliwości.
Dla byłej kochanki Mini Me problemem było jego picie. Od rozstania z jeszcze wyższą żoną (była instruktorką jogi, co niewątpliwie pomagało jej w sypialni…) Verne się rozpił.
Pomimo rozstana, Troyer i Ranae nadal mieszkają we wspólnym mieszkanu, ale mają osobne pokoje. Ona twierdzi, że nadal jej na nim zależy.

A na koniec podsumowanie: maltańczyk Ranae, kiedy stanie na tylnych łapach jest wyższy od Mini Me. Z tego powodu zwierzę zostało przez niego znienawidzone. Prawdopodobnie przyrodzenie też ma większe niż Verne. Po co więc Ranae nadal zawraca sobie nim głowę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.