„Mam Madonnę i dwóch bzykających się gejów!”- Lady GaGa

 Marzenie Lady GaGi się spełniło, miała i Madonnę na widowni i dwóch facetów, którzy uprawiali seks.


Lady GaGa jest znana nie tylko ze swojego dziwacznego ubierania się ale również poglądów, słownictwa. Zresztą czy ona ma coś takiego samego jak inni ludzie? Może waginę:)

Podczas jednego z wywiadów dla magazynu V GaGa powiedziała,że gdy dawała koncert w Nowym Yorku na widowni siedziała Madonna a nie daleko niej dwóch facetów uprawiało seks. GaGa poczuła sie spełniona.

Ze sceny widziałam Madonnę, przyszła na mój koncert. Trochę dalej dwaj faceci bez skrępowania uprawiali na widowni seks! Pamiętam, że pomyślałam: Wow, to jest dokładnie to o czym marzyłam. To niesamowite, mam Madonnę i dwóch bzykających się gejów!
– opowiada GaGa w rozmowie z V Magazine.

W dalszej części wywiadu, GaGa powiedziała, że ma dość porównywania się do innych gwiazd. Ma dokładnie taki styl jaki sama stworzyła.

Kiedy byłam brunetka, porównywali mnie do Amy Winehouse. Odkąd jestem blondynką nazywają mnie drugą Madonną, Christiną Aguilerą i Gwen Stefani. Myślę, że mój styl i jego inspiracje są zupełnie inne niż wizerunek tych gwiazd. Te porównania mnie irytują – dodała artystka.

Piosenkarka powiedziała również, że nie zaprzestanie występowania dla homoseksualistów. To dzięki nim stała się sławna.

Wyruszyłam w trasę po amerykańskich klubach dla homoseksualistów. Kiedy zaczęłam grać również w Londynie, okazało się, że tysiące ludzi zna moją muzykę. To był początek mojej wielkiej kariery, a oni byli moimi pierwszymi fanami. Jak mogłabym się teraz od nich odwrócić? Będę lojalna, a poza tym granie w takich miejscach to niesamowita zabawa – czytamy dalej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.