„Jest świetnym ojcem. I mówię to z ręką na sercu!”- Alicja o Colinie

  Już dziś w Dzień Dobry TVN zobaczymy wywiad z Alicją Bachledą Curuś, która zrobiła wyjątek i powiedziała o Colinie i jej relacjach z rodziną.


Kinga Rusin specjalnie poleciała do Beverly Hills by porozmawiać z Alicją Bachledą Curuś. Alicja przez ostatnie dwa lata milczała, teraz postanowiła udzielić wywiadu ze względu na wiele plotek jakie się pojawiły w mediach na jej temat a także jej partnera Colina Farrella.

Wczoraj w porannym programie Dzień Dobry TVN, w zapowiedzi wywiadu pokazano  krótki fragment z wywiadu w którym Kinga Rusin powiedziała.

Od dwóch lat Alicja się nie wypowiadała w ogóle w mediach. Trochę chyba Colin ją do tego namówił, bo on faktycznie jest niezwykle powściągliwy, jeżeli chodzi o udzielanie wywiadów, a szczególnie na temat swojego życia osobistego. Alicja postanowiła również się nie wypowiadać, ale chyba zabolało ją to, że te plotki przede wszystkim dotykają jej rodzinę, która mieszka w Polsce i Alicja też o tym mówi. Tylko z tego powodu zgodziła się wyjaśnić parę rzeczy i po prostu robi to dla swoich rodziców – powiedziała Rusin zapowiadając wywiad.

Alicja między innymi dementuje plotki o rzekomym konflikcie jaki by miał być między nią a matką Colina. Oto kilka słów jakie usłyszymy dziś między innymi.

Akurat te sprawy życia prywatnego, rodzinnego są dla niego tak ważne. Przez to też, że jest bardzo wyczulony na prasę, na tak zwanych paparazzi. Naprawdę nie chcemy, żeby ktoś się mieszał w życie rodzinne i prywatne. Jest świetnym ojcem. I mówię to z ręką na sercu, Obserwowałam go jaki był z Jimmy'm i teraz wiem po Henrym, że takiego ojca z lupą szukać – twierdzi aktorka.

Rusin: A na czym ta świetność polega? Czy to jest bardziej wsparcie właśnie dla ciebie?

Też zaangażowanie w takie czynności bardzo przyziemne, jak przewijanie pieluch, czy noszenie, żeby się odbiło, martwienie się. To są takie rzeczy, które się widzi, że ktoś przeżywa – dodała Alicja.

Może byc całkiem ciekawie. Całość dziś w Dzień Dobry TVN.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.