,  

Płakała gdy widziała Paris na ekranie

ImageDebbie Rowe od rozwodu z Michaelem Jacksonem nie miała prawie żadnych kontaktów z dziećmi.


Dopiero gdy umarł Michael Debbie sobie przypomniała, że ma dzieci.

Rowe podobno gdy zobaczyła swoją 11 letnią córkę na ekranie podczas uroczystości pogrzebowych, rozpłakała się. Rowe ze swoim adwokatem podjęła decyzję, że lepiej będzie jeśli nie weźmie udziału w uroczystościach pogrzebowych, choć dostała oficjalne zaproszenie ze strony rodziny Jacksonów.

Debbie oglądała pogrzeb Michaela w towarzystwie przyjaciół na swoim ranczo w Palmdale w Kalifornii. Jedna z bliskich jej osób powiedziała, że w momencie, w którym zobaczyła na ekranie Paris, nie mogła powstrzymać się przed płaczem.

To złamało jej serce. Bez względu na to, jak dziwne i trudne były jej relacje z Michaelem, wciąż jest mamą Paris – donosi informator.
Oglądanie swojego dziecka tak wstrząśniętego w telewizji, które opowiada o swoim ojcu milionom ludzi na całym świecie, jest czymś, czego żadna matka nie potrafiłaby normalnie znieść
– dodał przyjaciel Debbie.

Jeśli tak się poczuła matką, to co ją powstrzymywało by jechać na pogrzeb Michaela. To chyba najlepsza okazja by spotkać się ze swoimi dziećmi.  Fakt, że za pieniądze jakie dostała od Jacksona za zrzeczenie się praw do dzieci żyje jak królowa, ale prawdziwa matka nigdy by nie oddała dzieci za żadne pieniądze.
Dlaczego teraz nie stara się widywać ze swoimi dziećmi, Jacksonowie na pewno nie utrudniali by jej teraz tego. Nam się wydaje, że kobieta nie mogła by spojrzeć tym dzieciom prosto w twarz za to , że je zostawiła.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.