Przygryza usta- to fascynacja partnerem?

 Specjaliści od mowy ciała zajęły się najbardziej popularnymi gwiazdami. Co może wyrażać przygryzanie ust przez Alicję Bachledę-Curuś?


Specjaliści od mowy ciała gwiazd, twierdzą, że w związku Alicji i Colina Farrella jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Colin jest gwiazdą dużego formatu, nie wypada mu pokazać: tak, wpadłem po uszy. Stąd jego powściągliwość w wywiadach – wyjaśnia w rozmowie z Na żywo Daniel Bordman. Ale na gali Złotych Globów sposób w jaki patrzył na Alicję, dotykał jej szyi świadczy o zaangażowaniu. Idą ramię w ramię, tworząc efekt lustrzanego odbicia. To dowód, że się rozumieją. W sytuacjach stresujących: lotnisko, pośpiech, tłum, Farrell przejmuje inicjatywę. Wysuwa się na pierwszy plan, gdyż czuje się odpowiedzialny za Alicję i dziecko. Osłania ją.

Małgorzata Niporuk, także specjalistka od mowy ciała jest  podobnego zdania.

Alicja, gdy zatrzymywała wzrok na Colinie, językiem zwilżała usta. To sygnał seksualny. Gdy kobiecie podoba się mężczyzna, jej oddech staje się szybszy, a wargi wysychają. On gładzi ją po włosach, przytula. Potrzeba ciągłego kontaktu świadczy o bliskości.

W rozmowie z Kingą Rusin było inaczej. Ala Była spięta według widzów.

Lęk dotyczy raczej kwestii kariery – twierdzi Bordman. Gdy padają pytania o Colina, Alicja jest spontaniczna. Komplementując partnera przygryza wargi – to dowód nie tylko fascynacji erotycznej, ale i wyraz głębokiej więzi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.