,  

Przespała się z Chrisem!

ImageA już myśleliśmy, że Rihannę nic nie łączy z Chrisem Brownem, że zamknęła ten koszmarny okres życia za sobą. Jednak nie.


Poniekąd Rihanna nie jest z Chrisem w związku ale nie znaczy, że nie może się z nim przespać. Tak właśnie się stało kilka dni temu. Jedna z agencji fotograficznych nakryła parę, jak spędzili jedną noc w ich wspólnym kiedyś domu.

Rihanna przyjechała do Los Angeles, żeby poszukać sobie nowej willi – opisuje informator. Oglądała posiadłości w Hollywood Hills, większość wartych ponad 5 milionów dolarów. W tym samym czasie Chris zatrzymał się w hotelu Sofitel, ale wkrótce potem pojechał na spotkanie z byłą dziewczyną. Kupił jej nawet w prezencie drogie czekoladki.

Co przekonało Riri do takiego kroku, chyba nie te czekoladki? No tak Chris wcześniej napisał piosenkę, którą zadedykował swojej dziewczynie a w której ją przepraszał. Tylko jak można było spędzić noc z facetem i to w miejscu, w którym wcześniej ten sam facet okładał ją nie raz pięściami. Co czuła gdy się z nim kochała?

celebrity-gossip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.