,  

Przerażająca waga Angeliny

Według jednego z amerykańskich magazynów Angelina Jolie waży tylko 44 kg! Brad Pitt  czyni wszelkie starania  by Angelina trafiła do kliniki, która zajmuje się problemami związanymi z jedzeniem.

Jeden z przyjaciół pary zdradza, że Brad jest załamany sytuacją i tak naprawdę sam się gubi w tym wszystkim i nie wie co ma robić.


Do problemów zdrowotnych Angeliny doszło jeszcze jej widocznie niezadowolenie i przygnębienie. Przyczyn takiego stanu rzeczy niektórzy upatrują w wieloletnich intensywnych latach kariery Jolie gdzie gwiazda z jednego planu filmowego biegła do drugiego i tak naprawdę nie zwracała uwagi co się dzieje z jej organizmem. Do tego w styczniu Joli straciła mamę, która chorowała na raka. Dodatkowo Angelina wzięła na siebie wychowanie adoptowanych dzieci: Maddoxa (5), Paxa (3) i Zaharę (2). Poświęca się też swojej rodzonej  ukochanej rocznej córeczce Shiloh. Przy tak intensywnym prowadzeniu życia trudno jeszcze dopatrywać się jakichkolwiek innych czynników, które mogłyby mieć wpływ na stan Angeliny…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.