,  

Powstanie film o Michaelu Jacksonie

ImagePowstanie nowy film o Michaelu Jacksonie. Michaela będzie grał Omer Bhatti.


ImageOmer Bhatti uważany jest za pierworodnego syna Michaela Jacksona. Jest to dziecko romansu jednej nocy . Póki badań genetycznych nie ma, chłopak będzie uważany za syna Jacko.

Dlaczego Omer będzie grał rolę Michaela? Dlatego, że był przy Michaelu od wielu lat. Nikt lepiej nie zna króla pop niż on sam. Będzie grał dorosłego Jacksona.

Omer jest bliski rodzinie Jacksonów tak samo, jak bliski był sam Michael – opisuje informator brytyjskiego The Sun. Jest fantastycznym showmanem, ma niesamowity talent. Idealnie wcieliłby się w rolę własnego ojca.

Poza tym Omer ma zaufanie rodziny, swój taniec szlifował u boku Michaela. Nikt nie zatańczy tak jak może zrobić to Omer.

Historia Jacko jest trudna do opowiedzenia, potrzebny jest więc ktoś, kto przestawi ją bez niedomówień, jasno i rzetelnie – dodaje źródło cytowane przez gazetę. Jacksonowie ufają Omerowi i wierzą, że jest idealny na to miejsce. Poza tym fani już nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli zobaczyć na ekranie pierwszą prawdziwie biograficzną opowieść o królu popu.

W filmie zobaczymy Michaela od najmłodszych lat jego życia aż do śmierci. To na pewno będzie hit kinowy.

Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć już w przyszłym roku. Będzie to film o największej gwieździe lat 80-tych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.