Poszukuje się lekarza Jacksona!

 Portal TMZ był pierwszym portalem, który ogłosił śmierć Michaela Jacksona. Ale to nie wszystko, portal dotarł do wstrząsającego nagrania.


Nagranie dotyczyło chwili, kiedy ktoś wzywał pogotowie do Michaela. Raczej wszystkie wezwania są nagrywane i tym razem było podobnie.  W nagraniu można usłyszeć jak ktoś z otoczenia piosenkarza woła dramatycznie o pomoc. Nagranie trwa zaledwie kilka minut i stanowi nieprzerwaną walkę o przywrócenie Jacksona do życia.

Nikt nie wie kim był mężczyzna, który wzywał pomoc. To było w czwartek o  12.21 czasu lokalnego (21.21 czasu polskiego) z willi Michaela Jacksona w Holmbly Hills, w Los Angeles, w Kalifornii.

Oto przebieg rozmowy:

Mamy tutaj mężczyznę, który potrzebuje pomocy. On nie oddycha. Próbowaliśmy go (reanimować) ale on nie oddycha
– mówi zdenerwowany głos do dyspozytora pogotowia. – Potrzebuję karetki najszybciej jak to tylko możliwe.


– Ile ma lat? Co się z nim teraz dzieje? –
pyta dyspozytor.

– Ma pięćdziesiąt lat – mówi telefonujący.

– Jest nieprzytomny? Nie oddycha?

– Tak. Nie oddycha. Jest nieprzytomny.

W tym momencie pracownik pogotowia doradza by położyć nieprzytomnego na podłodze i zapewnia, że karetka juz jedzie pod wskazany adres. Dyspozytor pyta się czy byli świadkowie zdarzenia.

-Był tylko doktor.

Co robił doktor?

Lekarz zniknął i poszukuje go policja. Nasze źródła mówią, że należące do niego BMW było odholowane spod domu piosenkarza zeszłej nocy
– pisze TMZ.

Dlaczego uciekł lekarz i gdzie się ukrywa, czyżby miał coś na sumieniu? Jak donosi The Sun, lekarz powiedział, że przyczyną śmierci Jacksona było przedawkowanie środków przeciwbólowych.

– ródła z izby pogotowia szpitala UCLA podają, że lekarz Jacksona powiedział ratownikom, iż Jackson upadł po wstrzyknięciu silnej dawki demerolu .

A może to właśnie lekarz mu wstrzyknął zbyt dużą dawkę leku?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.