Policja poszukuje Lindsay Lohan

Image13 marca w piątek został wydany przez sąd  nakaz aresztowania Lindsay Lohan.


Amerykańskie media spekulują, że może to mieć związek z jej aresztowaniem w 2007 roku. Naćpana i pijana Lohan prowadziła samochód z niedozwolona prędkością. Policja zdołała zatrzymać aktorkę, zanim doszło do tragicznego wypadku.

Lindsay została skazana na 24 godziny pozbawienia wolności z zawieszeniem na 1,5 roku. Miała również wykonać 10 godzin prac społecznych. W więzieniu spędziła… 84 minuty. Do tego nie zgłosiła się na żaden obowiązkowy test narkotykowy.

Tym czasem policja poszukuje Lindsay, która się ukrywa przed nią. W sobotę popołudniu władza zapukała do drzwi gwiazdy, ta jednak nie chciała otworzyć. Policjanci zapewniali, że nie chcą jej aresztować jedynie wręczyć wezwanie na posterunek.  Przerażone dziewczyny zabarykadowały się jednak wewnątrz.   Zamknęły szczelnie wszystkie drzwi, nie odpowiadały na wezwania policjantów, a później zaczęły się kłócić.

Dziewczyny tak głośno się kłóciły, że ściągnęło to paparazzi. W pewnej chwili podczas awantury, jedna z nich czymś rzuciła aż wybiła okno.

Celebrytki nie wpuściły nawet dostawcy MCdonalda, który przywiózł im zamówione jedzenie. Długo tak wytrzymają zamknięte?

Naćpana Lilo


gossip.net

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.