Polacy typują swoich faworytów do Oscarów

Już 27 lutego odbędzie się 83 gala rozdania Nagród Akademii Filmowej dla najwybitniejszych aktorów i najlepszych produkcji minionego roku. Klienci zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport (STS) już wskazali swoich faworytów, którzy sięgną po upragnioną statuetkę Oscara. Typy Polaków niejednokrotnie odbiegają od tych, o których mówi się w kuluarach.

Gdyby to klienci Star-Typ Sport decydowali o wręczeniu nagród, spokojnie spać może Colin Firth, odtwórca roli Jerzego VI w filmie „Jak zostać królem”, którego jako zwycięzcę w kategorii Najlepszy Aktor widzi 99% obstawiających ten zakład. Pewna zwycięstwa za główną rolę żeńską powinna też być Natalie Portman, która swoją kreacją w „Czarnym Łabędziu” Darrena Aronofsky’ego zyskała uznanie dziewięciu na dziesięciu klientów zakładów bukmacherskich.

Obraz „Jak zostać królem” jest głównym faworytem w walce o nagrodę Akademii Filmowej w kategorii Najlepszy Film. Na dzieło Toma Hoopera stawia 60% osób biorących udział w zakładach. Na drugim miejscu ex aequo znajdują się obrazy Christophera Nolana „Incepcja” i „The Social Network” Davida Finchera. Na oba filmy stawia po dwadzieścia procent klientów Star-Typ Sport.

W kategorii Najlepszy Reżyser David Fincher, autor filmu o twórcy Facebooka, zdecydowanie zdystansował pozostałych konkurentów i sięgnięcie po Oscara wróży mu osiemdziesiąt procent obstawiających ten zakład. Natomiast siedmiu na dziesięciu gości salonów STS statuetkę za najlepszą muzykę najchętniej widziałoby w rękach twórców ścieżki dźwiękowej kasowego przeboju, jakim okazała się „Incepcja”.

Nasi klienci doceniają czysto wizualne walory filmów i równie często, co na najwybitniejsze kreacje aktorskie, przyjmujemy zakłady na najbardziej efektowną scenografię czy najlepsze kostiumy. W pierwszej z nich bój toczy się między dwoma filmami – „Incepcją” a „Jak zostać królem”, faworytem drugiej jest „Alicja w krainie czarów” Tima Burtona, na którą stawia 80% naszych klientów. – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

Zakłady na zwycięzców Oscarów są jednym z wielu wydarzeń kulturalnych, które można obstawiać w punktach Star-Typ Sport. Oprócz zwycięzców gali rozdania Nagród Akademii, chętni mogą typować m.in. projektanta mody, który przygotuje suknię ślubną przyszłej żony księcia Williama – Kate Middleton.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.