Polański już w swojej willi

ImageMiał wyjść w poniedziałek, jednak ciągle nie było pieniędzy na koncie sądu.


Roman Polański wyszedł z więzienia dzięki wpłaconej kaucji 3 mln euro w piątek. Przed więzieniem  stali dziennikarze, którzy liczyli na to, że uda im się zrobić zdjęcia Polańskiemu. jednak furgonetka z reżyserem wyjechała inną bramą, tam gdzie nikt się tego nie spodziewał.

Od kilku dni przed willą Połańskiego koczowali paparazzi. Mimo, że Polańskiego wywieziono już więzienia, nie pojechał od razu do domu, który był specjalnie przygotowany na jego powrót .

Do domu w Gstaad Polański zajechał w końcu przed godzina 13 wczorajszego dnia . W obstawie policji przyjechał dwoma luksusowymi samochodami: Audi i Volkswagenem. W domu czekała na Polańskiego jego żona Emmanuelle Seigner oraz dzieci reżysera. Dowieziono też catering z obiadem z jednej z luksusowych restauracji. ona Polańskiego zamówiła kilka rodzai sałatek, duszone warzywa i kilka ciast na deser.

Kiedy odbędzie się konferencja prasowa w domu reżysera nie wiadomo. Polański może przyjmować gości, jednak sam  nie może wychodzić. Na nodze ma opaskę, która ogranicza mu wychodzenie poza dom.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.