,  

Pokłóciły się na lotnisku

ImageDziewczyny od jakiegoś czasu maja żyją w konflikcie.


Lindsay i Samantha święta spędziły osobno. Mogliśmy zobaczyć Lindsay w bikini w czasie świąt. Więc z powodu konfliktu jaki między nimi istnieje, postanowiły , że na jakiś czas się rozstaną. Nawet rodzina nie chciała by obie były obecne na przyjęciu podczas świąt, maja dosyć naburmuszonych pań.
Dwa dni temu Lindsay i DJ'ka wracały do Los Angeles z imprezy sylwestrowej, którą spędziły w Miami – tuż przed odprawą Lohan nagle zaczęła krzyczeć na swoją dziewczynę.

Rzucały wyzwiskami. Wyzywały się od najgorszych i obie zarzucały sobie zdrady – powiedział jeden ze świadków zdarzenia. Klęły tak, że matki zatykały dzieciom uszy. Wszyscy spodziewali się, że dojdzie do rękoczynów. adna nie chciała dać za wygraną. Kłóciły się nawet wchodząc do samolotu.
Skończyło się na tym, że Lindsay wpadła w szał – płakała i uderzała głową o siedzenie, podczas gdy Samanta ostentacyjnie ją ignorowała. Załoga nie była w stanie uspokoić aktorki. Start opóźnił się o 20 minut, ponieważ obawiano się, że Lohan nie zniesie kilkugodzinnego lotu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.