Pokrzywdzona Bachleda-Curuś

Jeden z tabloidów podał nie prawdę o aktorce

Jakiś czas temu Fakt oznajmił, że Alicja Bachleda-Curuś za kolejny udział w X-Faktor jakie sobie miał zażyczyć Kuba Wojewódzki, zażądała 150 tysięcy zł za odcinek.

Menadżerka aktorki wystosowała do mediów oświadczenie w którym czytamy:

W związku z publikacją FAKTU na temat Alicji Bachledy-Curuś i jej rzekomych rozmów z producentami programu „X Factor” dotyczącymi jej ponownego udziału w tym programie, pragniemy stanowczo zaprotestować przeciwko tym nieprawdziwym i niesprawiedliwym informacjom – komentuje Monika Kaczmarek.

Nikt z produkcji „X Factora” ani też ze stacji TVN nie rozmawiał z nami na temat ponownego udziału Alicji w tym programie, bo po pierwsze, z tego co nam wiadomo, nie jest zasadą tego formatu, by w każdej edycji była ta sama osoba zapraszana przez jurora do domu jurorskiego, a po drugie Alicja, jeśli chodzi o jej zajętości w Los Angeles i w Polsce kompletnie nie brała pod uwagę ponownego występu w tym programie. Tym bardziej insynuowanie wysokości stawek jest nie na miejscu i pragnę oświadczyć, że nigdy nie były prowadzone tego typu rozmowy, a zwłaszcza o stawkach takiej wielkości, które są całkowicie zmyślone. Jest to bardzo krzywdzące dla Alicji i godzące w jej dobre imię oraz interesy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.