,  

Pogrzeb Michaela przełożony!

ImageMichael Jackson miał być pochowany dzisiejszego dnia, niestety nie będzie.

AKTUALIZACJA


Dziś  trumna z ciałem Michaela przejedzie w białej karecie ciągniętej przez białego konia ulicami Los Angeles. Konduktu pilnować będzie 30 radiowozów policyjnych . Kawalkada ze zwłokami przejedzie ponad 250 km na ukochane ranczo Michaela
Neverland w Santa Barbara .W jutro to jest w piątek w szklanej trumnie ciało Michaela zostanie wystawione na widok publiczny. Burmistrz Santa Barbara już uprzedził mieszkańców, żeby przygotowali się na najazd dziesiątków tysięcy pogrążonych w żałobie fanów Michaela.

Ciało Michaela jest bardzo wychudzone, możemy być wszyscy niezwykle zaskoczeni jego wyglądem. O ostatnim dniu jego  życia opowiedziała też pielęgniarka, która się opiekowała Michaelem. Cherilyn Lee powiedziała, że tego dnia ktoś z rodziny do niej zadzwonił i powiedział, że jedna połowa ciała Michaela jest gorąca druga zimna. Ona wiedziała już , że ktoś podał Jacko środek znieczulający Propofol, który używa się tylko na salach operacyjnych. Takie właśnie ma ono działanie.

Michael wiele razy prosił pielęgniarkę by ta mu podała ten środek. Ona uprzedzała, że może już się po nim nie obudzić. I tak też się stało.  On bardzo chciał zasnąć. Ktoś a właściwie osobisty lekarz podał Propofol i zabił Michaela.

O przedłużaniu pochowania Michaela i wystawieniu jego zwłok dla publiczności, mówi się, że jest to bezczeszczenie zwłok.

Pogrzeb odbędzie się dopiero w niedzielę, bo w sobotę jest święto w USA – Dzień Niepodległości. Uroczystości żałobne rozpocznie nabożeństwo dla najbliższej rodziny.

Pamiętacie jak Michael spał w namiocie tlenowym? To teraz podobnie będzie wyglądał jego pogrzeb!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Pogrzeb Michaela przełożony!, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.