,  

Pochowany jak bezdomny!

ImageMichael Jackson w końcu został pochowany. Jednak gdzie leży jego ciało? Nikt nie wie, prócz najbliższej rodziny!


Nie ma nagrobka, nie ma tabliczki z nazwiskiem i imieniem. Michael Jackson został pochowany jak bezdomny nikomu nie znany człowiek. Po co to wszystko? Rodzina boi się, że ktoś mógłby wykraść jego ciało.

W ostatni weekend ciało Michaela zostało złożone w grobie, bez ceremonii . Wszystko odbyło się w ścisłej tajemnicy. Takie informacje donosi Daily Mirror.

Michael Jackson czekał ponad miesiąc by w spokoju spocząć w grobie po swojej śmierci. Zmarł 25 czerwca,  policja cały czas zabraniała pochówku zmarłej gwiazdy , ze względu na śledztwo jakie prowadziła. Rodzinne spory również zaważyły na tym. Szczególnie siostry, które ciągle się spierały gdzie powinien być pochowany ich brat.  Chciały by to był Neverland, natomiast rodzice upierali się, by ich syn leżał na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles . I tak też się stało.

 W miniony piątek zwrócony został mózg Michaela, jego ciało też nie było już nikomu potrzebne. Pod osłoną nocy szybko zorganizowano pochówek i król pop może w końcu spoczywać w spokoju. Bez nazwiska, bez tabliczki, bez nagrobka. By nie wykradziono jego zwłok dla okupu. Przerażające ale prawdziwe.

W mediach pojawiają się spekulacje co do miejsca pochowania Jacko. Jedna z gazet donosi, że być może został pochowany obok swojej babci Marthy Brides, która zmarła w maju 1990 roku.

Tak spekulują media .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.