,  

Pochowają go w złotej trumnie

ImageJuż w czwartek pochowany będzie Michael Jackson, zostanie pochowany w złotej trumnie!


Trumna warta 18 tysięcy dolarów. Cała uroczystość rozpocznie się o zachodzie słońca w czwartek 3 września . Potrwa 45 minut. Nad grobem Michaela pożegnalną pieśń wykona Aretha . Trumna z ciałem Jacksona zostanie złożona w mauzoleum na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles. Zostanie zalana betonem, żeby uniemożliwić jej ewentualną kradzież. Potem miejsca pochówku Jacksona strzec będą kamery telewizji oraz czujniki na podczerwień. Wzbudzą one alarm, jeśli w pobliżu pojawi się ktoś nieupoważniony.

Paris, Prince i Blanket napisali dla niego listy pożegnalne. Włożą je do trumny – powiedział Marlon w wywiadzie dla News of The World. Chcieliśmy, żeby Michael został pochowany w dniu swoich 51. urodzin, wtedy kiedy pojawił się na świecie. Jednak nasza matka jest wiadkiem Jehowy i nie uznaje czegoś takiego jak urodziny.

Ciało Michaela do pogrzebu przygotowali specjaliści od pochówku, wizażyści ci sami, którzy wcześniej pracowali z Jacko. Założono mu długą do ramion perukę, a wizażysta zrobił taki makijaż, jaki Jackson nosił na scenie. Rodzina chciała bowiem, żeby Michael wyglądał tak, jakby miał rozpocząć koncert.

Na pogrzebie zjawi się głównie rodzina jednak bez ojca, który nie został zaproszony.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.