,  

Pochowają go jak króla!

ImageDziś o 19 godzinie naszego czasu odbędzie pogrzeb Michaela Jacksona.


Michael Jacksona w 2002 roku powiedział, że chciałby być pochowany jak król.

Chcę, żeby mój pogrzeb był największym show na świecie. eby były ognie sztuczne i wszystko .

I tak marzenie Michaela się spełnia. Jego pogrzeb będzie oglądało więcej ludzi, niż oglądało pierwszy lot na kosmos.

Dziś w Los Angeles jest chaos. Już w weekend nie można było dostać biletów na samoloty do Los Angeles z Wielkiej Brytanii i Niemiec. – Spodziewamy się zwłaszcza najazdu Brytyjczyków – oświadczył przedstawiciel miejscowej policji.

Pogrzeb będzie wielkim przedstawieniem. Pojawią się na nim taki gwiazdy jak : Whitney Houston, Beyonce, wielka przyjaciółka Jacksona, schorowana Elizabeth Taylor odczyta mowę żałobną. Steve Wonder, Justin Timberlake i Jennifer Hudson zaśpiewają jego piosenki. Obecni będą też raper Jay-Z, Liza Minnelli i Aretha Franklin.

Pogrzeb będzie nadawany za pośrednictwem telewizji do Nokia Theater .
Nie będzie natomiast wielkich ekranów na ulicach Los Angeles. Za to rodzina Michaela zgodziła się, żeby wszystkie telewizje, które zechcą, mogły za darmo transmitować uroczystość. Będą wśród nich także polskie TVP info i TVN24.

Najprawdopodobniej w Staples Centre nie będzie złotej trumny z ciałem Jacksona. Rodzina chce bowiem przed tą uroczystością pożegnać się z Michaelem w swoim małym gronie. Być może zostanie więc pochowany na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park, a jego trumna będzie zalana cementem.

Rodzina w ten sposób chce zapobiec ewentualnej kradzieży trumny albo pamiątek, z którymi będzie pochowany Michael – mówi jeden z jej adwokatów.

Na uroczystości na cmentarzu i potem w Staples Centre będzie też trójka dzieci Jacksona: synowie Prince (12 l.) i Prince Michael II (7 l.) oraz córka Paris (11 l.).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.