Piłem mleko z jej piersi

ImagePete już opowiadał mediom o seksie analnym ze swoja żoną. Teraz chwali się czymś innym.


Teraz koniecznie chciał spróbowac jak smakuje mleko z piersi karmiącej Ashlee.
Testowałem mleko z piersi Ashlee. Któregoś dnia odwiedziła nas moja mama i była obecna przy karmieniu Bronxa. Powiedziała wtedy: To jest najlepsze i najsłodsze mleko na świecie. Nie mogłem się oprzeć takiej pokusie i musiałem spróbować. Naprawdę nie wiem, jak określić jego smak. Jest takie dziwne i skwaśniałe. Myślę, że dzieci tak je kochają, ponieważ nie miały jeszcze okazji spróbować czegoś innego. – powiedział Pete.
Co powiedział, kiedy wziął pierwszy raz na ręce?
Kiedy pierwszy raz wziąłem go na ręce… to było niesamowite uczucie. Patrzyłem na niego i myślałem, że jest doskonały, takie idealne niemowlę.

Co maluszek dostanie pod choinkę?
Kupiłem mu już małą gitarę i małe pianino, nie mogłem się powstrzymać. Ale pod choinkę dostanie coś odpowiedniego dla swojego wieku.
 Co z jego życiem seksualnym z żoną?
Z seksem jest coraz trudniej, bo oboje jesteśmy coraz bardziej zmęczeni. Dziecko wymaga dużo uwagi. Ostatnio przytyłem kilka kilogramów, za mało ruchu w nocy.
Jak  więc powiększy się rodzinka?
Chce mieć dużo dzieci. Wstępnie szóstkę, ale nie wykluczam, że będzie ich więcej. Robienie dzieci to cudowne zajęcie, a kiedy maluch pojawia się na świecie, to najwspanialsze chwile w życiu człowieka. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym z tego zrezygnować.

Co na to Ashlee?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.