Pink chciała spalić teściów !

ImageTo jedna z tych skandalistek, która nie ma zamiaru być grzeczną.


Znana ze swoich wybryków gwiazda chyba jednak już przesadziła. W jednym z wywiadów w magazynie kulinarnym opowiedziała dzinnikarzowi niezła historię, która jej się przydarzyła. Dziennikarz nie spodziewał się , że to będzie aż taka historyjka. W ostatnie więto Dziękczynienia była u teściów.
Zaczęliśmy od wypicia kilku butelek tequili. Kiedy przy świątecznym stole ktoś zaczął dziękować Bogu za jedzenie, uznałam, że cała zawartość miski z ziemniakami powinna natychmiast wylądować na głowie mojego teścia – wspomina. Założyłam mu pełną michę na łeb. Jedzenie walało się po całej podłodze.
wiąteczna kolacja szybko przerodziła się w alkoholową orgię i towarzystwo poszło bawić się do ogrodu. Cała rodzina pływała nago w zimnej wodzie w basenie. Nagle ktoś zauważył, że nieprzytomna i zakrwawiona Pink leży na podłodze w salonie.
Pamiętam tylko, że waliłam ostrym szpikulcem w kostki lodu, które chłodziły butelkę szampana. Mocno przekłułam sobie dłoń i fontanna krwi zalała pokój. Ja jednak niczego nie czułam! Gdy wezwano karetkę, byłam tak pijana, że mogłam spokojnie patrzeć, jak zakładają mi trzynaście szwów.
Po powrocie do domu Pink nabrała ochoty na seks i zaciągnęła swojego pijanego byłego męża do łóżka. Rozochocona para zapomniała jednak o niedopalonym papierosie, który zostawili w pościeli. óżko stanęło w ogniu, a płomienie szybko przedostały się na zasłony. Straż pożarna bardzo szybko zgasiła pożar, dzięki czemu zniszczeniu uległa tylko sypialnia byłych teściów Pink.
Ot szalone życie gwiazd.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.