Pijany Farrell w Londynie!?

ImageColin Farrell w Londynie upił się, wszczął awanturę i nieźle się zabawiał z  kolegami . Tak donoszą Brytyjskie media.


A wszystko to miało mieć miejsce 17 kwietnia tego roku według jednego z amerykańskich tabloidów.

Dzika noc w Londynie Colina Farrella miała miejsce 17 kwietnia. To właśnie tego wieczoru Colin wdał się w bójkę, po wyjściu  z Cafe De Paris. Wystarczyła krótka wymiana zdań i awantura gotowa. Koledzy aktora, próbowali go uspokoić. Colin po potańcówkach w nocnym klubie miał jednak mało wrażeń. Irlandczyk bawił się w towarzystwie Melanie Lambert, Chrisa Fountain, Danny Young, Devona Anderson, Emily Atack i Brianne Delcourt. Takie informacje podają amerykańskie media.

Nasze pytanie jest, po co to wszystko? Colin Farrell na tych zdjęciach jest grubszy niż ostatnio jak go widzieliśmy z Alicją Bachledą-Curuś. Trudno jest uwierzyć by od marca tak szybko Colinowi urosły włosy by mógł wiązać kitkę.

Zdaje się, że komuś zależy by reputacja aktora trochę ucierpiała. Naszym zdanie zdjęcia są stare a sytuacja być może miała miejsce ale dużo wcześniej. Ale może się mylimy?  Komuś bardzo zależy na rozbiciu związku Ali i Colina na wyspach!
Okazuje się, że to nie jest Farrell a jedynie bardzo podobny facet do niego. Nasz też zmyliła ta podobizna.

Tak wyglądał na początku marca

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.