Pierwsze wyniki z sekcji zwłok Michaela Jacksona!

ImageThe Sun dotarł do nieoficjalnych wyników sekcji zwłok Michaela Jacksona!


Jak donosi gazeta Michael podobno był w bardzo fatalnym  stanie fizycznym.

Gdy kończył życie, był zaledwie cieniem swojej osoby , prawie nic nie jadł, w jego żołądku znajdowały się wyłącznie tabletki. Miał sporą niedowagę, ponoć jadał tylko raz dziennie.

Na biodrach, udach i ramionach widoczne były ślady kłucia, co znaczy, że od wielu lat kilka razy dziennie robiono mu zastrzyki.

Blizny po operacjach świadczą o co najmniej 13 przebytych zabiegach plastycznych.
Co ciekawe, Jackson pod koniec życia nosił wyłącznie peruki. Jego prawdziwe włosy na głowie to meszek .


Powyżej lewego ucha piosenkarza lekarze odkryli bliznę. To najprawdopodobniej pamiątka" po kręceniu reklamy dla Pepsi w 1984 r., kiedy to piosenkarz przypadkowo podpalił sobie włosy. Nos Michaela nie wytrzymał licznych operacji plastycznych – jego część opadła. Na ciele widać też ślady otarć, jedno kolano było posiniaczone, być może wskutek upadku.

Autopsja potwierdziła też raka skóry, na którego od lat chorował Jackson.

Winę według The Sun za taki stan zdrowia ponosi lekarz gwiazdy, dr Conrad Murray , który masaż serca w ostatnich jego chwilach robił na łóżku zamiast na twardym podłożu.

Rodzina Michaela oraz jego fani będą wstrząśnięci, gdy dowiedzą się w jakim stanie się znajdował. Jego lekarze, którzy byli świadkami tego procesu samowyniszczania się, nic nie zrobili aby go powstrzymać – pisze The Sun. Najgorsze w tym wszystkim jest to, jak fatalnym specjalistą okazał się Conrad Murray, zatrudniony przez rodzinę Michaela zaledwie 11 dni wcześniej. Popełnił wiele kardynalnych błędów, gdy zorientował się że Jackson ma zapaść. Nie potrafił poprawnie zrobić masażu serca.


To była skóra i kości – mówi informator gazety. – Rodzina będzie w szoku, kiedy dowie się, w jakim stanie był Michael.

My od dawna w takim byliśmy, gołym okiem widać było w jakim był stanie.

Chodzą słuchy, że pogrzeb Michaela odbędzie się w najbliższą środę a pochowany ma być w Neverland. Tak by fani mogli składać mu co dzień hołd. Pogrzeb będzie wielkim wydarzeniem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.