, ,  

Pete Burns wraca!

Autor i wykonawca jednego z największych przebojów lat '80-tych  "You spin me round" (znacie na pewno nową wersję tego hitu w wykonaniu Danzela)  powraca. Tym razem jako kolejna ofiara chirurgów plastycznych i skandalista!


 "You spin me round" był  największym hitem zespołu Dead or Alive, w którym występował Burns. adna inna piosenka nie powtórzyła tego sukcesu.

Burns bez wątpienia jest osoba bardzo charakterystyczną i charyzmatyczną. Niestety, jego kariera i finanse mocno podupadły w momencie, kiedy zaczął poddawać się kolejnym operacjom plastycznym. Podczas jednej z nich (powiększanie ust) zaraził się gronkowcem. Rok czasu walczył o to, aby nie stracić twarzy (dosłownie!). Kiedy po długiej przerwie wrócił, wszyscy bardziej interesowali się jego wyglądem zewnętrzynym i zawiłym życiem seksualnym niż twórczością.

Pete przez ponad 25 lat był mężem projektantki Lynn. Potem związał się z kelnerem Michaelem Simpsonem, z którym tworzyli bardzo burzliwy związek (niedawno ich małżeństwo zostało zakończone).

Serie operacji Burnsa zamieniły jego twarz w twarz kobiety. On sam twierdzi, że dopiero teraz czuje się sobą. Nie zamierzał on zmieniać płci, tylko twarz na bardziej "odpowiednią". Sam o sobie mówi, że jest "Venus with Penis".

Prawie 2 lata temu wystąpił w brytyjskim Big Brother Vip. O jego nieudanych operacjach plastycznych nakręcono serię filmów dokumentalnych. Pete wystąpił także w programie "Zamiana żon", w którym nauczył konserwatywnego nieczułego męża jak rozpieszczać swoją żonę.

Poniżej zamieszczamy 3 wersje piosenki "You Spin Me Round" z różnych lat, gdzie możecie zobaczyć "ewolucję" Burnsa.

1985 r.
{youtube}CMwdAc1Dzfg{/youtube}

1996 r.
{youtube}LZLEDUzBH4w{/youtube}

2003 r.
{youtube}1OUVDqCrKYE{/youtube}
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.